Riješeno Problem divljeg parkiranja

Odgovor

Hvala na primjedbi. Svakodnevno smo na terenu. U 2018. godini izdali smo ukupno preko 1500 različitih mjera. Naravno da u svakom trenutku nismo u mogućnosti pokriti svaki kutak grada i na tome vam se ispričavamo. U toku današnjeg dana interveniramo u vašoj ulici. Hvala na podršci i nastavite nas obaviještavati o problematici u prometu.

Prijava

Poštovani,molio bi da riješite problem divljeg parkiranja svih,svugdje i bilo gdje u Balskoj ulici,u konkretnom slučaju radi se o potpunoj nemogućnosti izlaska autom iz vlastitog dvorišta.Pošto primjećujem da ste problem djelomično riješili u npr.ulici Prve istarske brigade,molim da ovom konstantnom problemu promptno pristupite,ne kao primljeno na znanje,nego slanjem prometnih redara na teren da stvari konačno počnu ići na bolje po tom pitanju.Parking kod Uno bara zjapi prazan.....Pozdrav Kristijan Badurina.

Problem divljeg parkiranja